Forsøgsauktion 2013

Hoff
Nr. 11:
Ulrik Hoff
"Eftermiddag i Ellemosen"
Olie på lærred. 2011
60 x 80 cm
Chagall
Nr.16:
Marc Chagall
"Ville de Nice"
Litografisk plakat
70 x 95 cm
Chemnitz
Nr. 22:
Ulla Chemnitz
Keramisk vase. "Zebraflok i guld"
Diameter 25 cm
højde 38 cm
Skotte-Olsen
Nr. 25:
Wiliam Skotte-Olsen
"Lille ansigt"
Acryl på bølgepap
29 x 33 cm
  TILBAGE